Rezultati Velike nagrade Andraševca 2019


3000m, Andraševec, Oroslavje, 16.02.2019 - [3km]

Ukupni poredak


 

Mjesto Broj Ime Prezime Klub Kategorija rezultat
1. 44 Matija Lukina TK i AK Rudolf Perešin (1) M 00:09:47
2. 16 Dražen Dinjar AK Rudolf Perešin (2) M 00:09:53
3. 68 Neven Čorko AK Rudolf Perešin (3) M 00:09:55
4. 5 Igor Visinski AK Zabok/Zagorje Adventure Team (4) M 00:10:32
5. 23 Mario Špoljar AK Zabok (5) M 00:10:43
6. 4 Tomislav Jurki AK Zabok (6) M 00:10:58
7. 22 Damir Cesar AK Zaprešić (7) M 00:11:09
8. 41 Vjeran Skupnjak TK Maraton Krapina (8) M 00:11:11
9. 24 Ivan Kolar Ak Oroslavje / SD Mala Erpenja (9) M 00:11:25
10. 69 Željko Mičuga Zagorje Adventure Team (10) M 00:11:28
11. 38 Marko Lončarić AK Zabok (11) M 00:11:42
12. 34 Karlo Dimec AK Oroslavje (12) M 00:11:43
13. 42 Romano Krstić TK Maraton Krapina (13) M 00:12:00
14. 15 Marija Lukina TK Rudolf Perešin (1) Ž 00:12:06
15. 25 Vlado Huško Ak Oroslavje / SD Mala Erpenja (14) M 00:12:25
16. 60 Nikola Korolija TK Maraton Krapina (15) M 00:12:35
17. 7 Jakov Frišić TK Maraton Krapina (16) M 00:12:41
18. 3 Kovačićek Valentino AK Zabok (17) M 00:12:42
19. 11 Miljenko Hmelina TK Maraton Krapina (18) M 00:12:44
20. 17 Patrik Dinjar AK Rudolf Perešin (1) MD 00:13:04
21. 52 Florijan Barilar KASK (19) M 00:13:04
22. 58 Pavao Kraljević AK Zaprešić (20) M 00:13:05
23. 39 Juraj Skupnjak TK Maraton Krapina (2) MD 00:13:07
24. 50 Ivan Dolić SD Stubica (21) M 00:13:12
25. 28 Karlo Lešković Zagorje Adventure Team (22) M 00:13:18
26. 48 Dolić Dorian SD Stubica (3) MD 00:13:28
27. 36 Luka Kranjčec TK Maraton Krapina (4) MD 00:13:29
28. 6 Zoran Kranjčec TK Maraton Krapina (23) M 00:13:30
29. 51 Nikola Đukez AK Zabok (24) M 00:13:38
30. 65 Kristina Tenšek AK Zaprešić (2) Ž 00:13:40
31. 18 Helena Dinjar AK Rudolf Perešin (1) ŽD 00:13:42
32. 47 Željko Lukina AK Rudolf Perišin (25) M 00:13:43
33. 33 Mario Mak TK RPDS (26) M 00:13:50
34. 19 Jana Hren AK Rudolf Perišin (2) ŽD 00:13:55
35. 70 Sven Šemovčan AK Zabok (27) M 00:14:02
36. 2 Jadranko Kovačićek Zagorje Adventure Team (28) M 00:14:09
37. 59 Lucija Mlakar Zagorje Adventure Team / GOforward (3) Ž 00:14:10
38. 29 Martina Marušić AK Zaprešić (4) Ž 00:14:28
39. 14 Nika Kuhta AK Rudolf Perešin (3) ŽD 00:15:10
40. 54 Antonela Cesarec Kickboxing klub Krapina (4) ŽD 00:15:54
41. 26 Sara Barlović AK Oroslavje (5) ŽD 00:16:18
42. 27 Dragana Žilić AK Oroslavje (6) ŽD 00:16:18
43. 55 Antonio Rihtar   (29) M 00:16:36
44. 13 Iva Kuhta   (5) Ž 00:17:31
45. 43 Helena Krpić TK Maraton Krapina (6) Ž 00:17:44
46. 37 Tajana Vdović TK Maraton Krapina (7) Ž 00:17:44
47. 66 Karolina Buben AK Zaprešić (8) Ž 00:18:50
48. 61 Klara Korolija TK Maraton Krapina (7) ŽD 00:19:10
49. 67 Nikola Mučnjak AK Oroslavje (5) MD 00:19:54
50. 57 Dijana Rihtaj   (9) Ž 00:20:08
51. 32 Petra Merory   (10) Ž 00:20:26
52. 62 Tajana Korolija TK Maraton Krapina (11) Ž 00:23:55
53. 64 Marko Korolija TK Maraton Krapina (6) MD 00:23:56
54. 20 Maks Cesar AK Zaprešić (7) MD 00:23:58
55. 30 Nikola Marušić AK Zaprešić (8) MD 00:23:59
56. 31 Domagoj Marušić AK Zaprešić (30) M 00:24:02
57. 21 Dubravka Cesar SAK FIT (12) Ž 00:24:04